Kőszeg város színezett látképe asztalos mesterlevélen. A nagyon kevés korai Kőszeg ábrázolás talán legszebb darabja.
Wien 1808, Carl Schubert.
Rézkarc?rézmetszet.
A látkép címe felül, az osztrák címer alatt: Kön. Fr. St. Günsz.
Alul középen: Aufgenommen und gezeichnetworden von Carl Schuberth Zeichenmeister 1808. Balra fent a koronás magyar címer, jobbra a város címere látható, a város képe mögött szőlőhegyek. A kép alatt jobbra ?Alo Adams? fecit? jelzet. A kép alatt ?Wir Zech- und andere Meister des ehrsamen handwers deren bürgelichen Zimmer-Meister?? kezdetű kitöltetlen céhlevél a megfelelő részeken az adatok beírására kihagyott felülettel.
A nyomólemez mérete: 23,7×44 cm. Lapméret: 48×64 cm.
Képmezőn kívül folttal, nagyon szép állapotban. Folttal
Napóleon és családja (Napoléon Ier empereur des français et sa famille). XIX. sz.. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Javított szakadásokkal. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 64x47 cm / Napoleon and his family. 19th century. Lithograph on paper, Framed. 64x47 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1836 Mária-kegykép a szatai katolikus templom oltárán (Altare B. Mariae Virg. in Sotin, in Syrmio, Dioec. et Comitatu Syrmien). Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
1836 Mária-kegykép a dragotini Nagyboldogasszony-templomban (Imago B. Mariae Virg. in Ecclesia Dragotin, Diaec. Diakov in Slavonia). Rézmetszet, papír, 16,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
IV. (Ürestarisznyájú) Habsburg Frigyes (1382-1439) Hátsó-Ausztria hercege, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágva, lap teteje papírra kasírozva, 19x14 cm
Japán, XIX. sz. Shunga könyv. Erőszak a folyóparton. Erotikus fametszetek 8 szöveg oldal + 16 kép oldal Komplett / Japan, ca 19th century. Woodplate erotic images 16 pages + 8 text pages 15x21 cm