5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
3 db ábrázolás Napóleon koráról: Napóleon portré, A francia hadsereg Moszkva alatt, Szent Ilona-szigete. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, egyiken szakadással, üvegezett fakeretben, 14x10 cm körüli méretekben