11377. 457. Closed Online auction Engravings
5 000 HUF
0 HUF
Tiepolo után, Woernle metszése, XIX. sz. vége. Mária dicsőítése. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 23x17,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras