11305.
457. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Klf. alkotók (Stettner Béla, Gáborjánis Szabó Kálmán stb.): össz. 6 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett, részben jelzett a metszeten, klf, méretekben