11263.
457. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Pekáry István (1905-1981): kalocsai mintás népviselet. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 13x10 cm