11203.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics for low starting price
1 000 HUF
10
G M 868 jelzéssel: Téli falu. Vegyes technika, papír, sérült üvegezett keretben, 18,5x24cm Hátoldalán: Handelsmann Arnold épület üveges kereskedő bélyegzője.