11240.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics for low starting price
1 000 HUF
11
S Bolczer B. Béla (?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Libák a vízparton. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 55x67 cm