11201. 457. Closed Online auction Paintings and graphics for low starting price
1 000 HUF
0 HUF
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm
Photo of the item taken by : pk