10905.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 000 HUF
1942 "Hattyú", iparművész-dísz terve, vegyes technika, papír, jelzett (Schmidt József 1942), feltekerve, sérült, kis lyukkal, a feltekerés mentén törésnyomokkal, foltos, 40x61 cm