10937.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
2 db felvidéki vár képe: Vargha Tamás: Fülek, ..., akvarell-papír, jelzett, sérült fakeretben 24x33 cm / 2 watercolor paintings