10858.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
20 000 HUF
AZ monogramm jelzéssel: I. világháborús katona a hegyekben, 1917. Akvarell, papír, kartonon, fakeretben. Keret hátoldalán található papíron német ny. korabeli ajándékozási sorokkal egy alezredes részére, Salzburg, 1917 márciusa. 23x30 cm