10854.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
44 000 HUF
113,99 EUR, 125,71 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz, feltehetően magyar festő: Biedermeier arckép. Olaj, vászon, apró felületi sérüléssel. Hátoldalán töredékes címkén feliratozott. Dekoratív, sérült antik keretben. 49x38 cm