11120.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 000 HUF
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Dáma hattyúval. Akvarell, tus, selyem. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 24,5x18 cm