11196.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Horgász a tavon. Olaj, vászon, sérült. 22x31,5 cm. Korabeli, kissé sérült fakeretben.