11152.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 000 HUF
Jelzés nélkül, XX. sz eleje: Város sétálókkal. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 47×33 cm