11133.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 000 HUF
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Tanya. Akvarell, papír. Foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30x18 cm.