11170.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
18
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. magyar festő munkája: Szent István felajánlja az országot Máriának. Olaj, fémlemez, sérült. Fa keretben. 18,5x14,5 cm