10848.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
18 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő, XX. sz. közepe: Napfényes utca. Olaj, vászon, fakeretben. 60x50 cm.