10837.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
13
Olvashatatlan (Turán?) jelzéssel: Óbuda, Hajógyári sziget, emelőhíd, 1961. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm