11004.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 200 HUF
18,65 EUR, 20,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Felhők az erdő felett. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben 34x50 cm