10815.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
90 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány portré. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra fent, dekoratív fakeretben, 55x42,5 cm.