10842.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szentendrei panoráma. Golyóstoll, szén, papír, bal felső sarkában kisebb lapszéli sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 24x30 cm.