11070.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vágtató huszárok. Vegyes technika, papÃr. DekoratÃv, üvegezett, sérült fakeretben. 25x32 cm