10829.
457. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
20 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Lovas tehenek közt. Olaj, fatábla, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21×16 cm