Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 388

Illés jelzéssel: Távoli templom torony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm
10940.

9 000 HUF
23,32
25,71

Márffy Ödön jelzéssel: Pihenő. Pasztell, papír. Lap széle sérült. 40×49 cm
10941.

5 000 HUF
12,95
14,29

Bajor Ágost (1892-1958), 3 db budapesti grafika: Parlament, Lánchíd, Szt Gellért szobor. Rézkarc, papír, utólagos nyomat és jezéssel, 12×15 cm körüli méretekben
10942.

9 000 HUF
23,32
25,71

R Wilson jelzéssel: Lovasok. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 12x16 cm
10943.

9 000 HUF
23,32
25,71

Vasarely Victor (1908-1997): Arcturus 2, 1974. Heliogravűr, papír, utólagos (?) jelzéssel. Griffon kiadása, Neuchatel, Svájc. Üvegezett fakeretben. 26x26 cm
10944.

18 000 HUF
46,63
51,43
16

Molnár J jelzéssel: Felhős táj. Olaj, rétegelt falemez. Dekoratív, sérült fakeretben, 59x49 cm
10945.

16 000 HUF
41,45
45,71

Benczúr Gyula jelzéssel: Pár portréja. Olaj, vászon. Sérült. 68x55 cm.
10946.

12 000 HUF
31,09
34,29

TM jelzéssel: Jézus. Vegyes technika, papír. 40x30 cm. Keretben.
10947.

5 000 HUF
12,95
14,29

Czóbel jelzéssel: Ibolya. Akvarell, papír. 40x30 cm. Keretben.
10948.

6 000 HUF
15,54
17,14

Zorkoczy jelzéssel: Csónakázók. Olaj, karton. 40x55 cm. Dekoratí, sérült fakeretben.
10949.

8 000 HUF
20,73
22,86

4 db cca 1908 Kós Károly (1883-1977): 4 db enteriör terv, fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 13x16 cm-ig
10950.

8 000 HUF
20,73
22,86

Sárossy jelzéssel: Tanya gémeskúttal. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 20,5x29 cm
10951.

3 800 HUF
9,84
10,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF