Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 388

H. Waldek jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Virágárus lány. Olaj, vászon. Kissé sérült. 53x26 cm. Szecessziós, korabeli, sérült fakeretben.
10844.

40 000 HUF
103,63
114,29

Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Balatoni kikötő. Olaj, farost. Sarkaiban és szélén kissé sérült. 46x61 cm
10845.

18 000 HUF
46,63
51,43

Toth jelzéssel, XIX. sz. magyar festő: Hajótöröttek mentése. Akvarell, papír. Hátoldalán Országos Szépművészeti Múzeum kiviteli bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 9x14 cm
10846.

5 000 HUF
12,95
14,29

Olvashatatlan jelzéssel: I. világháborús katona portréja, 1916. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 33x26 cm
10847.

9 000 HUF
23,32
25,71

Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő, XX. sz. közepe: Napfényes utca. Olaj, vászon, fakeretben. 60x50 cm.
10848.

18 000 HUF
46,63
51,43

Jelzés nélkül: Hajó (Budapest?). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 16,5x24,5 cm
10849.

10 000 HUF
25,91
28,57

Olvashatatlan jelzéssel (Bányai Oszkár?): Enteriőr képekkel. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40x51 cm.
10850.

3 000 HUF
7,77
8,57

Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 24x30 cm
10851.

1 000 HUF
2,59
2,86

Olvashatatlan (Sutor F?) jelzéssel: Mosónők. Olaj, vászon. Fakeretben. 60x80 cm
10852.

26 000 HUF
67,36
74,29

Jelzés nélkül: Emberek a malomnál. Olaj, vászon. Apró sérülésekkel. Fakeretben. 60x79 cm
10853.

26 000 HUF
67,36
74,29

Jelzés nélkül, XIX. sz, feltehetően magyar festő: Biedermeier arckép. Olaj, vászon, apró felületi sérüléssel. Hátoldalán töredékes címkén feliratozott. Dekoratív, sérült antik keretben. 49x38 cm
10854.

44 000 HUF
113,99
125,71

Jelzés nélkül, feltehetően Gobra Béla (1863-1916) munkája: Portré. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 40x32 cm
10855.

30 000 HUF
77,72
85,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF