2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Ábrahám Rafael (1929-2014): Dunakanyar Ausztriában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 22×33,5 cm