55 000 HUF
Amerigo Tot (1909-1984): Négy szentek, 1984. 6 db grafika mappában. Ofszet, papír. Jelezve jobbra lent. Kiadói vászonborítású, fém veretekkel díszített mappában. 23,5×21,5 cm. Rendkívül ritka album, gyűjtői darab! / Amerigo Tot (1909-1984): Four saints, 1984. 6 ofset prints on paper, all of them signed. In original album. Very rare collector's item! 23,5×21,5 cm