10149. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
3 200 HUF
0 HUF
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Madarász (II). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII/VII számozással, foltos, üvegezett fakeretben, 16x9,5 cm