10018. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
80 000 HUF
0 HUF
Bálint Endre (1914-1986): Cím nélkül VIII. Montázs, farost, hátoldalán jelzett és datált (Bálint 985 V. 26) valamint fia, Bálint István eredetiség igazolásával, üvegezett fakeretben, 30×60 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras