100 000 HUF
259,07 EUR, 285,71 USD
Bartl József (1932-2013): Változó négyzetek, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 12/12. Lap alsó szélén egészen apró sérüléssel. Plexiüvegezett, sérült fakeretben. 54x51,5 cm. Mindössze 12 példányban készült, gyűjtői darab!