75 000 HUF
Békéssy Leo (1890-1966): Lovasszekér a völgyben. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán II. Magyar Képzőművészeti Kiállítás, 1951, Műcsarnok, Bp. raglapjával és 29-es sorszámmal. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 69×56 cm