10108. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
9
0 HUF
Berkes Antal (1874-1938): Lujza néni. Olaj, karton, jelzett, széleken kis hibákkal, felületén törésnyom, 18,5×23,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras