10205. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
50 000 HUF
0 HUF
Cora Erzsébet (1927-): Csendélet mézeskaláccsal. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 40x80 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras