7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 7 db mű: Női aktok (részben kétoldalas). Ceruza vagy golyóstoll, papír. 3 db jelzett. 16x14 és 29,5x21 cm közötti méretekben