80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Eduardo Forlenza (1861-1934): Csábító hölgy. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 50x60 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.