90 000 HUF
233,16 EUR, 257,14 USD
Gábor Jenő (1893-1968): Fantom. Fedőfehér, fotókarton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. Hátoldalán Antikart és Modernart Galéria, Pécs igazolásával. 32x24 cm/