10311. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Gacs Gábor (1930-2019): Kommunisták jelszót festenek, 1942. ("Egy katonát se Hitlernek"). Rézkarc, karton, jelzett. Foltos. Falra akasztható, 19,5x29,5 cm (teljes méret: 33x49 cm)
Photo of the item taken by : karap_norbert