16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Garay jelzéssel: Lány a vásárban, 1922 körül. Olaj, rétegelt falemez, jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1922.XII.22 és 7000 korona felirattal. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 16x11,5 cm