18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
Gáspár Aladár (1946-2021): Háborgó tenger. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi foltokkal. Fakeretben, 70×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE