110 000 HUF
284,97 EUR, 314,29 USD
Goya Y Lucientes, Francisco José (1746-1828): Bikaviadal. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. XIX. sz. végi nyomat. 20,5x31,5 cm