10076. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Gyémánt László (1935-): Női aktok, 1988. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 21×10 cm. / pencil on paper, signed, framed
Photo of the item taken by : pk