80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Heinrich Schwarz (1903-1977): Antilop, 1955. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal 36x48 cm. Tagja volt a berlini "Der Ring" művész egyesületnek.Pályája az ötvenes években teljesedett ki.1955-ben 1957-ben és 1959-ben is részt vett a Nagy Berlini Művészeti Kiállításon. Művei (szobrai, domborművei, falfestményei) számtalan német városban megtalálhatók. Német aukciósházak forgalmazták képeit. Nemzetközileg is ismert művész. / Heinrich Schwarz (1903-1977), German artist: oil on paper, signed, with autograph description on the reverse