36 000 HUF
93,26 EUR, 102,86 USD
Károlyi Ernő (1923 -2016): Kalocsa, érseki kert. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm