48 000 HUF
124,35 EUR, 137,14 USD
Kastaly István (1892-1991): Csendélet festőecsetekkel. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 51x61 cm