80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Mario Radice (1898-1987): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (67/100). Üvegezett keretben. 40,5x45,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (67/100), framed.