10525. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Márton Ferenc (1884-1940): Életkép az első világháborús front közeléből, 1917. aug. 7., Mielnica (Melnytsia, Melnytsya). Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. Néhány kevés apró folttal. 23x31 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras