550 000 HUF
1 424,87 EUR, 1 571,43 USD
Nádler István (1938-): Cím nélkül, 2016. Akril, papír, jelezve jobbra lent. L 1/1 számozással. 49x39 cm. Üvegezett fakeretben. Egyedi, gyűjtői darab! / acrylic on paper, signed lower right. Numbered: L 1/1. Framed. 49x39 cm