55 000 HUF
142,49 EUR, 157,14 USD
Nagy B. István (1933-2006): A Halászbástya megünneplése. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm / oil on canvas, signed, with autogrpah description on the reverse, framed