10573. 457. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Osváth Miklós (1935-2004): Dunapentele. Akvarell, papír, jelzett és datált (Osváth Miklós 78), üvegezett fakeretben, 22,5×16 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras